TOP Żniwa – zaproszenie

Podczas „Żniwa i siew z top agrar i Profi”, pytajcie o B I O L O G I Z A C J Ę

Już 12 lipca 2022 w Nagradowicach k. Poznania podczas pokazów maszyn żniwnych będziesz mógł zobaczyć się z zespołem Fundacji Terra Nostra, która zaprezentuje Regeneratywną Rewolucją w Rolnictwie.

Podczas prezentacji omówione zostaną uproszczone uprawy, utrzymanie ziemi pod przykryciem przez 365 dni w roku oraz optymalizacji środków produkcji.

Przez cały dzień nasi specjaliści są do waszej dyspozycji, pytajcie, a znajdziecie odpowiedzi…..

Wystarczy odwiedzić nasze stoisko!

Nasze działanie jest finansowane w ramach programu Regeneracyjnej Rewolucji w Rolnictwie, wykonywanego przez Fundację Terra Nostra na zlecenie EIT FOOD.

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT) – niezależnego organu Unii Europejskiej utworzonego w 2008 roku. Celem EIT Food jest stworzenie i promowanie w całej Europie środowiska sprzyjającego innowacyjności i przedsiębiorczości.