fbpx
GARY F. ZIMMER, LEILANI ZIMMER-DURAND

Rolnictwo regeneratywne
||
Zdrowsza gleba i lepsze plony dzięki produkcji regeneratywnej.

Gary Zimmer jest autorytetem w dziedzinie rolnictwa regeneratywnego. Jako agrobiznesmen, szkoleniowiec, autor i rolnik z 40-letnim doświadczeniem jest ceniony na całym świecie za nieustanne dążenie do poprawy jakości rolnictwa poprzez odbudowę gleby. Udowadnia, że optymalnie plonotwórcza gleba wymaga idealnej równowagi między minerałami nieorganicznymi, organicznymi i żywymi organizmami. Autor opiera się głównie na tym, czego przez lata się nauczył, poprawiając żyzność w naturalny, zrównoważony sposób. Trzeba jednak pamiętać, że gleby bywają różne, a rolnik może wykorzystać wzajemne oddziaływanie minerałów, substancji organicznych i organizmów, aby wspierać naturalne reakcje chemiczne, które doskonale odżywiają rośliny.
Książka ta jest nieocenionym wsparciem naukowym dla zaangażowanych rolników ekologicznych, a także rolników tradycyjnych, którzy chcą zmniejszyć ilość stosowanych środków chemicznych i wykorzystać naturalne procesy glebotwórcze.

Z książki dowiesz się m.in.:

R

jak chemizm gleb wpływa na życie biologiczne,

R

w jaki sposób zwiększyć biologiczne życie na polach,

R

jak z tymi zagadnieniami radzili sobie inni rolnicy.

Cennik:

1 szt. - 99,00 zł

4 szt i więcej - 59,00 zł

Gary F. Zimmer
Rolnictwo regeneratywne

Zapoznaj się z opiniami rolników, którzy już przeczytali książkę Garrego F. Zimmera:

Otrzymałem receptę na zwiększenie żyzności gleby V klasy, na której gospodaruję codziennie.
Adam Jurczyk

Rolnik ze Śląskiego i Łódzkiego

Książka Gary’ego Zimmera zmieniła moje spojrzenie na znaną od lat synergię między strukturą gleby, jej chemizmem i życiem biologicznym. Pokazała mi cały wachlarz doświadczeń rolników z różnych części świata, które były inspiracją do wdrożenia ich w moim gospodarstwie. Dzięki tej książce jeszcze lepiej zrozumiałem, jak działać regeneratywnie.
Piotr Jakubowski

Rolnik z Wielkopolskiego

Po przeczytaniu tej książki zwiększyłem zastosowanie poplonów w płodozmianie i udział nawozów organicznych w stosunku do mineralnych, a także zredukowałem orkę na rzecz uprawy uproszczonej – efekty przerosły moje oczekiwania.
Marcin Markowicz

Rolnik z Opolskiego

Rewelacyjny podręcznik pokazujący, jak być rolnikiem szanującym swoją ziemię. Mnóstwo praktycznych informacji podanych w sposób, który nie nudzi.
Sebastian Bloch

Doradca rolny

Zamów książkę Garrego F. Zimmera “Rolnictwo regeneratywne”.